tuptus
tuptus
tel. Justyna 695-55-13-13 | Alicja 691-965-873 | E-Mail: kontakt@zlobek-tuptus.pl

O nas

MY- czyli współzałożycielki i pomysłodawczyni

Przede wszystkim jesteśmy Mamami - Mamami małych Tuptusiów - wiecznych odkrywców i zdobywców świata. Ale także jesteśmy Mamami pracującymi, które wychodząc naprzeciw potrzebom swoim, jak i innych pracujących Rodziców stworzyły w Jelczu-Laskowicach wyjątkowy obiekt - żłobek Tuptuś.

Nasz żłobek to miejsce oryginalne, w którym Państwa i Nasze Tuptusie mogą, w bezpiecznych warunkach i przyjaznej atmosferze, wesoło spędzać czas, aż do Państwa powrotu z pracy. Tutaj wszystkie Tuptusie będą mogły rozwijać swoje umiejętności, zainteresowania i wyobraźnię, poprzez samodzielne odkrywanie, eksperymentowanie i próbowanie, a także podczas zajęć prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę.


Mając na względzie głównie dobro i prawidłowy rozwój dzieci, stawiamy na indywidualne podejście do każdego Tuptusia i komfort pracy z nim, tak więc na jedną opiekunkę przypada maksymalnie do 5 podopiecznych. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwa także pielęgniarka. Co więcej, naszą kadrę tworzą wyłącznie doświadczone opiekunki spełniające wymogi kwalifikacyjne wskazane w ustawie dotyczącej opieki nad dziećmi do lat 3.

Dużą wagę przykładamy również do komunikacji z Rodzicami (poprzez kontakt telefoniczny i e-mailowy), tak, aby na bieżąco wiedzieli oni o wszystkich istotnych wydarzeniach mających miejsce w naszym żłobku oraz o sukcesach swoich Tuptusiów. Do dyspozycji Rodziców jest także Dyrektor placówki.

Obiekt

Żłobek Tuptuś mieści się w okazałym budynku o powierzchni ponad 280m2 z dużym ogrodem, całkowicie przystosowanym do potrzeb Najmłodszych, w zacisznym miejscu na obrzeżach Jelcza-Laskowic. Do dyspozycji dzieci przygotowałyśmy 3 przestronne sale zabaw, oddzielną sypialnię dla dzieci z najmłodszej grupy, jadalnię, dużą szatnię, a także 3 łazienki ( w tym 2 bezpośrednio w salach). Posiadamy również system monitoringu.

 

Tuptuś na Facebook'u

STARSZE TUPTUSIE SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZEGO PRZEDSZKOLA

Tuptuś Przedszkole

www.tuptus-przedszkole.pl